Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

KAMPINIS ŠLIFUOKLIS GRAPHITE 59G097, 1010 W, 125MM

Kaina: 67.20 €

KAMPINIS ŠLIFUOKLIS GRAPHITE 59G086, 860W, 125MM

Kaina: 47.20 €

Šlifuoklis Blaupunkt BP5122 18V Oscillating Multi-tool

Kaina: 167.27 €

BOSCH GWS 750 Professional elektrinis kampinis šlifuoklis

Kaina: 70.40 €

BOSCH GWS 1000 Professional kampinis šlifuoklis

Kaina: 108.90 €

Kampinis šlifuoklis EINHELL TE-AG 125/750

Kaina: 43.00 €

DEWALT D28135 kampinis šlifuoklis

Kaina: 152.90 €

BORT BWS-900U Kampinis šlifuoklis

Kaina: 59.40 €

Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis Makita DGA504Z, 18V Li-ion

Kaina: 153.90 €

BOSCH GWS 1400 Professional elektrinis kampinis šlifuoklis + greito fiksavimo veržlė SDS-clic

Kaina: 159.49 €

BORT BWS-900U-R Kampinis šlifuoklis

Kaina: 60.50 €

Akumuliatorinis bešepetėlis kampinis šlifuoklis Dedra DED7151, 18V + 1x4.0Ah

Kaina: 163.35 €

BORT BWS-1200N kampinis šlifuoklis

Kaina: 66.00 €

KAMPINIS ŠLIFUOKLIS GRAPHITE 59G207, 2350 W, 230MM

Kaina: 91.20 €

Kampinis šlifuoklis DAG-1400N

Kaina: 76.14 €

KAMPINIS ŠLIFUOKLIS GRAPHITE 59G206, 2400 W, 230MM

Kaina: 92.40 €

Kampinis šlifuoklis Einhell TE-AG 115

Kaina: 39.00 €

DEWALT D28492; 230mm; kampinis šlifuoklis

Kaina: 174.90 €
 
 

Kampiniai šlifuokliai internetu

Kiekvienas vyras savo namuose laiko įrankius, kurie padeda atlikti įvairiausius darbus. Žinoma, juos perka ir profesionalai, kurie kasdien su tuo dirba ir nori, kad net ir patys sudėtingiausi ir daugiausia laiko reikalaujantys darbai būtų atliekami greitai bei gana paprastai. Tačiau kadangi šiais laikais įranga yra gana pigi – tai suteikia galimybę kiekvienam įsigyti tai, ko reikia, ir tuo pačiu sistemingai bei tvarkingai atlikti darbus. Ir vienas iš tokių prietaisų, kuris yra būtinas kiekvienai dienai – kampiniai šlifuotojai. Remonto metu jie tampa tiesiog būtina įranga, kuri padeda kur kas greičiau ir paprasčiau atlikti net ir pačius sudėtingiausius darbus, tad rinkitės kokybę, kurią Jums gali pasiūlyti B-a.eu.

Siūlome labai platų kampinių šlifuoklių pasirinkimą kiekvienam pagal jo poreikius ir kiekvienam, kad darbus būtų galima atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Puikiai visiems žinomi Makita, Hitachi, Skil, Bosch gaminiai atitinka aukščiausius standartus ir dėl savo funkcionalumo, tad tai yra labai puikus pasirinkimas tiek profesionaliam meistrui, tiek savoms reikmėms įrangą perkančiam žmogui, kuris ieško kokybės, kuri nebūtų labai brangi. O B-a.eu tai gali pasiūlyti. Juolab reguliariai skelbiamos akcijos bei nuolaidos padės sutaupyti ir džiaugtis funkcionalumu, kuris stebina net ir pačius išrankiausius. Ieškodami tinkamiausio ir geriausiai Jūsų poreikius patenkinti galinčio kampinio šlifuoklio taip pat naudinga įvertinti kelis esminius kriterijus, kurie dažnai nulemia charakteristikas ir garantuoja, kad rasite tai, kas konkrečiai Jums labiausiai tinka.

·        Gamintojas.

·        Modelis.

·        Dizainas.

·        Išmatavimai.

·        Svoris.

·        Techninės savybės.

·        Kaina.

·        Ir kiti kriterijai.

Jeigu šie kriterijai jums visiškai nesumažina pasiūlos ir vis dar sunku nuspręsti, kuri įranga geriausiai tenkina poreikius – siūlome susisiekti su B-a.eu konsultantais, kurie labai mielai atsakys Jums į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tokią įrangą, kurios kokybė atitiks Jūsų pageidavimus. Kartu su kampiniais šlifuokliais siūloma susipažinti ir su platesne pasiūla ir džiaugtis papildomais priedais, kurie įrangai suteikia dar daugiau funkcionalumo: rankena, kuri padeda paprasčiau atlikti darbus, pjovimo diskas, keitimo rankas bei kitos smulkmenos, kurios leis rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Paprastesniam darbui ir dar neįgudusiai rankai visada rekomenduojame rinktis įrangą, kuri turi elektros reguliavimo funkciją. Tai suteikia galimybę kur kas paprasčiau valdyti techniką, kadangi pavyks išvengti staigių pokyčių ir labai kardinalių šuolių nuo ypač intensyvaus darbo iki kiek lėtesnio.

Kampiniai šlifuokliai naudojami šlifavimo funkcijai atlikti. Tai yra akivaizdu, kadangi įrangos pavadinimas jau labai puikiai išduoda funkcionalumą. Tačiau ne visi žino, kad ši įranga sėkmingai gali būti naudojama ir kaip papjovimo įrankis. Taigi, taip technikai suteikiama kur kas daugiau funkcionalumo ir ji tampa kur kas reikalingesnė ir galinti padėti atlikti daugiau darbų vienu metu. Tuomet ir investicija dažniausiai kur kas labiau atsiperka. Galima su kokybiškais diskais labai sėkmingai atpjauti ne tik metalą, tačiau net ir betoną, tad šiuo atveju viskas varijuoja priklausomai nuo to – kokio galingumo įrangą nuspręsite pasirinkti.

Norėdami kuo greičiau gauti užsakytą prekę – pirkite iš B-a.eu prekybos vietų. Žinoma, įsigykite tuos gaminius, kuriuos turime sandėlyje. Tokiu atveju jie maksimaliai greitai bus pristatyti iki pat Jūsų namų durų. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai puikus būdas sutaupyti labai daug laiko ir džiaugtis kokybe, kuri atveria galimybes kiekvienam naudotis įrankiais, kurie labai palengvina gyvenimą ir kurie suteikia galimybę atlikti net ir sudėtingus darbus gana paprastai ir, svarbiausia, pačiam.