EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kampiniai šlifuokliai internetu pigiau

Kampinis šlifuolis Einhell RT-AG 125/1

Kaina: 58.00 €
Žiūrėk ČIA

Kampinis šlifuoklis EINHELL TE-AG 125/750

Kaina: 43.00 €
Žiūrėk ČIA

Kampinis šlifuoklis Einhell TE-AG 125 CE

Kaina: 63.00 €
Žiūrėk ČIA

Kampinis šlifuoklis Einhell TE-AG 115

Kaina: 39.00 €
Žiūrėk ČIA

Kampinis šlifuoklis HECHT 1371

Kaina: 32.74 €
Žiūrėk ČIA

El. kampų pjovimo mašinėlė 600W 125mm TRYTON

Kaina: 43.51 €
Žiūrėk ČIA

El. kampų pjovimo mašinėlė 125mm 710W STHOR

Kaina: 32.88 €
Žiūrėk ČIA

El. kampų pjovimo mašinėlė 900W 125mm TRYTON

Kaina: 51.24 €
Žiūrėk ČIA

Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis Makita BGA452RFE

Kaina: 414.16 €
Žiūrėk ČIA

Kampinis šlifuoklis Makita GA9010CF

Kaina: 217.22 €
Žiūrėk ČIA

Kampinis šlifuoklis Makita GA5030

Kaina: 71.01 €
Žiūrėk ČIA

Makita 9558HN, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 87.77 €
Žiūrėk ČIA

Makita GA9040SF01, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 266.44 €
Žiūrėk ČIA

Makita 9565CF/01, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 178.11 €
Žiūrėk ČIA

Makita 9565CV/01, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 182.38 €
Žiūrėk ČIA

Makita 9566CF, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 202.15 €
Žiūrėk ČIA

Makita 9566CV, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 202.45 €
Žiūrėk ČIA

Makita GA9020SF01, Kampinis Šlifuoklis

Kaina: 157.83 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kampiniai šlifuokliai                                                                    

 

Kampinius šlifuoklius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų (Bosch, Makita, Hitachi, Metabo, DeWalt, Skil ir kita), kainų, spalvų, modelių, dizainų, išmatavimų, svorių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, svorių ir kita.

 

Renkantis kampinius šlifuoklius svarbu įvertinti ne tik gamintoją, bet ir disko skersmenį, galią, sūkių skaičių, komplektaciją ir kita.

 

Perkant kampinį šlifuoklį komplekte gali būti ir šoninė rankena, pjovimo diskas, disko keitimo raktas ir kita.

 

Norint, kad ilgiau tarnautų kampiniai šlifuokliai turėtų būti tam tikrų apsaugų kaip pavyzdžiui: variklio apsauga nuo dulkių, guolio apsauga nuo dulkių ir nuolaužų, taip pat labirinto sistemos konstrukcija saugo variklį ir guolį nuo taršos.

 

Jeigu komplektacijoje yra elektrinio greičio reguliavimo sistema su tolygaus paleidimo funkcija, tai ji tada garantuoja lygų ir pastovų įrankio veikimą.

 

Taigi kampinius šlifuoklius iš plataus asortimento gali išsirinkti tiek mėgėjas, tiek ir profesionalas.

 

Kampiniai šlifuokliai yra naudojami ne tik šlifuojant, poliruojant paviršių, bet ir kaip pjovimo įrankis. Deimantiniais ar šveičiamaisiais diskais galima apdoroti metalą, betoną, ertmes. Taip pat pjovimo diskais nesunkiai pavyksta pjauti tokias kietas medžiagas, kaip plyteles, mūrą, asfaltą, lyginti suvirinimo siūles, šalinti rudis ir kita. O pasitelkus vielinį šlifavimo šepetį, kampinis šlifuoklis padės nuo paviršiaus sėkmingai pašalinti rūdis ar seną laką. Taigi klojant grindis keraminėmis plytelėmis turėkite šį įrankį, nes jis padės plytelę perpjauti tiksliai sulig pasižymėta linija.

 

Jeigu nežinote, kokį kampinį šlifuoklį pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Kampinį šlifuoklį pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita. Tačiau šių gamintojų kapiniai šlifuokliai yra brangesni.

 

Kampinį šlifuoklį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi renkantis kampinį šlifuoklį reikia atsižvlegti į numatomus darbus ir apdorojamos medžiagos tipą. Jeigu galvojate su šiuo įrankiu daugiausiai šlifuoti, tai tada rinkitės kompaktišką ir lengvą 2-3 kg svorio įrankį. Buities reikmėms paprastai pakanka iki 1,4 tūkst. vatų galingumo, iki 150 mm disku kampinio šlifuoklio. Tokios mašinos paprastai būna su viena rankena. Su buitiniu kampiniu šlifuokliu per dieną rekomenduojama dirbti ne ilgiau kaip 2-3 valandas. Na, o jeigu norėsite naudoti įrankį su daugiau galios reikalaujančiomis funkcijomis, tada reikėtų rinktis galingesnę mašiną kuri būtų su dviem rankenomis. Galingesni įrankiai mažiau įkaista, galima dirbti su didesnio skersmens diskais, atitinkamai daryti gilesnį pjūvį. Profesionaliu kampiniu šlifuokliu galima dirbti nors ir visą dieną be baimės perkaitinti variklį.

 

Kad įsigytas įrankis ilgai ir patikimai tarnautų, svarbu paisyti eksploatacijos bei priežiūros taisyklių. Būtina pasirinkti įrankiui bei medžiagai tinkamo skersmens ir tipo diskus. Nepatariama kampiniu šlifuokliu apdoroti asbestą, kitas labai dulkančias medžiagas. Įrankis turi būti laikomas sausoje ir švarioje vietoje. Įnešus jį iš šalčio, rekomenduojama keletą valandų palaukti, naudoti tik sušilusį kampinį šlifuoklį. Nevalia pamiršti ir asmeninio saugumo – elgesio su kampiniu šlifuokliu taisyklių, apsauginių akinių, pirštinių.