Atpigo Radijo imtuvas su bluetooth MAKITA MR002G Specializuoti elektriniai įrankiai
171.52 € 185.24 € / 1 vnt

Atpigo Radijo imtuvas su bluetooth MAKITA DMR114B Specializuoti elektriniai įrankiai
212.31 € 224.77 € / 1 vnt

Atpigo Radijo imtuvas su bluetooth MAKITA MR006GZ Specializuoti elektriniai įrankiai
228.50 € 238.15 € / 1 vnt

Atpigo Radijo imtuvas su prožektoriumi MAKITA MR009GZ 40V MAX XGT Specializuoti elektriniai įrankiai

Polistirolo pjovimo staklės EDMA Specializuoti elektriniai įrankiai

Akumuliatorinė radija BOSCH GPB 18V-5 C Specializuoti elektriniai įrankiai

Akumuliatorinis ventiliatorius MAKITA DCF301Z Specializuoti elektriniai įrankiai

Radijo imtuvas su bluetooth MAKITA DMR300 Specializuoti elektriniai įrankiai

Radijas MAKITA DMR116 Specializuoti elektriniai įrankiai
150.60 € / 1 vnt

Graviravimo įrankis PROXXON GG 12 Specializuoti elektriniai įrankiai

Specializuoti elektriniai įrankiai 

 

Specializuotus elektrinius įrankius galite rinktis iš plataus asortimento (smeigių karpymo įrankis, skardos žirklės, kanalų freza, kanalų pjovimo freza, plieninio strypo pjaustyklė, akumuliatorinės srieginio strypo žirklės ir kita), skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, modelių, dizainų, išmatavimų, svorių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, svorių ir kita.

Renkantis specializuotus elektrinius įrankius svarbu įvertinti ne tik gamintoją, bet ir galią, sūkių skaičių, komplektaciją ir kita.

Taigi jeigu nežinote, kokį specializuotą elektrinį įrankį pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Specializuotus elektrinius įrankius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita. Tačiau šių gamintojų specializuoti elektriniai įrankiai yra brangesni.

Specializuotą elektrinį įrankį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Na, o nusipirkus specializuotus elektrinius įrankius reikia tinkamai juos naudoti, prižiūrėti ir kita. Įrankiai turi būti laikomi sausoje ir švarioje vietoje. Įnešus juos iš šalčio, rekomenduojama keletą valandų palaukti ir naudoti tik sušilusius įrankius. Nevalia pamiršti ir asmeninio saugumo – elgesio su specializuotai elektriniais įrankiais taisyklių, apsauginių akinių, pirštinių ir kita.