Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prekės katėms internetu

Naujienos Visos naujienos

Draskyklė katėms, 118 cm. Vangaloo, pilka

Kaina: 47.46 €

Draskyklė katėms, 90 cm, ruda - Vangaloo

Kaina: 31.85 €

Draskyklė katėms, 45 cm, pilka - Vangaloo

Kaina: 13.08 €

Draskyklė katėms, 120 cm, kreminė - Vangaloo

Kaina: 65.55 €

Draskyklė katėms, Vangaloo, 90 cm, kreminė

Kaina: 31.85 €

Draskyklė katėms, 120 cm, ruda - Vangaloo

Kaina: 65.55 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Draskyklė katėms, 118 cm, ruda - Vangaloo

Kaina: 47.46 €

Draskyklė katėms, 45 cm, Vangaloo, kreminė

Kaina: 13.08 €

Draskyklė katėms, 90 cm, ruda - Vangaloo

Kaina: 31.85 €

Draskyklė katėms, 120 cm, kreminė - Vangaloo

Kaina: 65.55 €

Draskyklė katėms, 138 cm, Vangaloo. ruda

Kaina: 56.85 €

Žaislas katei su bėgančia pelyte

Kaina: 7.47 €
 

Prekės katėms                                                                                        

 

Prekės katėms apima sausą pašarą katėms, konservus, skanėstus, antiparazitines priemones katėms, dubenėlius, žaislus, kraiką ir kita.

Sausą pašarą katėms galite rinktis iš tokių gamintojų kaip: Royal Canin, Hill's, Leonardo, Nutrivet, Brit Care, Fitmin ir kita. Taigi sausą pašarą katėms galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, talpų, rūšių, skirtų jaunoms katėms, suaugusioms katėms, sterilizuotoms katėms ir kita.

Kačių maistas yra vienas iš svarbiausių pasirinkimų šeimininkui, kad augintinis būtų sveikas ir energingas. Optimalios sudėties, poreikius atitinkantis sausas kačių maistas būtinas optimaliai katės formai, puikiai sveikatai ir žvilgančiam kailiui palaikyti.

Taigi renkantis sausą pašarą katėms reikia žinoti, kad jis privalo turėti aukštus mėsos baltymų rodiklius, tinkamą riebalų ir angliavandenių santykį. Na, o baltymų ir riebalų poreikis skiriasi priklausomai nuo katės amžiaus, veislės, aktyvumo ir kita.

Ieškodami maisto žiūrėkite, kad sudėtyje būtų mėsos, žuvies, kiaušinių ir kita. Taip pat rinkitės kačių maistą atsižvelgę į jos amžių, nes jaunam kačiukui reikia vienų medžiagų, o suaugusiam gyvūnui reikia kitų maistinių medžiagų.

Tad kačių maistą galite rinktis skirtą alergiškiems, ilgaplaukiams, sterilizuotiems, turintiems viršsvorį ir kita gyvūnams.

Kadangi katės yra mėsėdžiai gyvūnai, tai svarbu, kad maiste būtų daug mėsos. Mėsos rūšių gali būti įvairių – maistas su ėriena, su jautiena, su paukštiena, su triušiena, su žuvimi, su kiauliena ir kita.

Konservai katėms, tai yra puikus maitinimo papildymas, kuriuo katė gali gauti daugiau įvairių maistinių medžiagų.

Konservus katėms galite rinktis iš skirtingų gamintojų (Allco, Leonardo, Hill's SP, IAMS, Royal Canin ir kita), kainų, talpos, rūšių ir kita. Konservus galite rinktis skirtus jaunoms, suaugusioms katėms.

Taigi konservai katėms yra puikus papildymas sausam kačių ėdalui. Katės mėsėdės, todėl joms labai patinka ėsti mėsos gabaliukus, be to taip jos gauna papildomą kiekį vandens.

Kaip ir sausas kačių pašaras, taip ir konservai katėms turėtų būti pasirenkami pagal katės amžių.

Konservus galima rinktis įvairius su jautiena, su ėriena, su paukštiena, su elniena, su triušiena, su žuvimi ir kita.

Taip pat reikėtų žinoti, kad konservai katėms būna įvairių pavidalų: gabaliukais, pašteto formos, guliašo ar sriubos pavidalo. Nuo to priklauso jų išvaizda, drėgmės kiekis ir kita. Tik išbandžius keletą rūšių galėsite nuspręsti, kurie konservai yra skaniausi Jūsų augintiniui. Na, o juos galite labai paprastai, lengvai ir greitai užsisakyti tiesiog internetu.

Konservai katėms taip pat pasižymi ilgu galiojimo laiku ir ilgai išliekantys švieži. Tad yra patogu juos įsigyti ir laikyti ateičiai, žinant jog greitai jie nesuges, tačiau ši savybė netinka jau pradarytiems konservams. Pradarytus konservus reikia kuo greičiau suvartoti ir būtinai laikyti šaltai.

Ėsdamos skanėstus katės papildo savo mitybą ir gauna reikalingų vitaminų ir mineralų. Tad patrauklaus kvapo ir skonio skanėstai leis palepinti savo augintinę ir paįvairinti kasdienį racioną.

Savo augintinę galėsite pradžiuginti skanėstu, kuris gali būti pagamintas iš natūralios mėsos – su ėriena, su jautiena, su paukštiena, su triušiena, su žuvimi ir kita.

Kaip ir šunims, taip ir katėms skanėstai tinka naudoti kaip paskatinimas. Tad savo augintinį galėsite išmokyti lengviau panaudoję gardžius ir sveikus skanėstus.

Skanėstai katėms taip pat gali padėti nuo plaukų kaupimosi žarnyne ir kita.

Išbandykite kelių rūšių skanėstus ir taip galite atrasti ką labiausiai mėgsta Jūsų katė.

Tačiau reikėtų žinoti, kad skanėstus reikia naudoti tik norint papildyti katės mitybą, tad laikykitės gamintojo nurodymų ir neduokite daugiau nei rekomenduojama. Skanėstai katėms turėtų sudaryti ne daugiau nei 10 proc. dienos raciono, nes kitaip Jūsų augintinis gali priaugti nereikalingo svorio.

Antiparazitikai Jūsų augintinei padės apsiginti nuo blusų, erkių, utėlių ir kitų parazitų, kurie gali sukelti įvairias ligas.

Antkaklius katėms, specialius purškalus, lašiukus ir kita galite naudoti kaip priemones reikalingas prevencijai. Prevencines priemones naudokite tuo laiku, kai Jūsų katė būna lauke.

Na, o renkantis antiparazitenes priemones rinkitės kuo mažiau kenkiančias Jūsų augintinį ir saugančias. Naudokite priemones atidžiai pagal instrukciją, kad paskui nepakenktumėte savo augintiniui. Būtina atkreipti dėmesį į specialius nurodymus, nes kai kurių priemonių negalima naudoti jauniems kačiukams ar matinančioms katėms.

Antiparazitinės priemonės katėms gali išlikti veiksmingos 3-4 savaites ir ilgiau. Nerekomenduojama pakartotinai gydyti augintinio praėjus mažiau nei 4 savaitėms po sunaudotos dozės.

Antiprazatikų katėms nenaudokite kitiems gyvūnams ar žmonėms. Taip pat katės gydymui nenaudokite antiparazitikų, kurie skirti šunims ar kitiems smulkiems gyvūnams.

Taigi jeigu planuojate laiką leisti lauke, gamtoje ir kita su savo augintine, tai nepamirškite ir turėti antiparazitinių priemonių katėms.

Dubenėliai katėms yra svarbūs dėl patogumo ir tinkamam katės šėrimui bei šviežiam vandeniui laikyti.

Dubenėlius galite rinktis įvairių dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti (plastikiniai, plieniniai ir kita), automatinius dubenėlius ir kita.

Renkantis dubenėlį pirmiausiai reikia atsižvelgti į savo augintinio dydį, tad dubenėlį rinkitės jo poreikius atitinkantį. Taip pat dubenėliai turėtų būti tokie, kad katė lengvai pasiektų vandenį, maistą iki pat dugno. Į dubenėlį turėtų tilpti tiek maisto ir vandens, kad būtų dienos maisto ir vandens norma.

Plastikiniai dubenėliai pasižymi prieinama kaina, lengvumu, lengva priežiūra, skirtingomis spalvomis, stiliais ir kita. Na, o iš plieno pagaminti dubenėliai pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, yra lengvai prižiūrimi.

Jeigu ketinate išvykti kelioms dienoms ir paliekate savo augintinį ilgesniam laikui, tai geriausiai būtų rinktis automatinius dubenėlius: automatinės girdyklos ir automatinės šėryklos. Taip augintinis nepritrūks maisto ir vandens. Automatinės šėryklos ir girdyklos taip pat labai patogios, nes katės visada turi šviežio maisto ir vandens, o Jums nereikia dažnai pripildyti dubenėlių. 

Jeigu įskilo dubenėlis, tai reikėtų jį nedelsiant pakeisti nauju, nes įtrūkimuose veisiasi bakterijos. Nesvarbu kokius dubenėlius pasirinksite, stenkitės juos laikyti švarius ir sausus. Plaukite su šiltu muiluotu vandeniu, arba reguliariai plaukite indaplovėje.

Žaislus katėms galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, rūšių, spalvų, formų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Žaislai katėms yra reikalingi ir svarbūs jų lavinimuisi, užimtumui, įgūdžių tobulinimui ir kita. Taip pat jie stiprina dantis, dantenas, katės gali pasigaląsti nagus ir kita.

Žaislus skirtus katėms reikia rinktis atsižvelgus į augintinio asmenybę, poreikius ir kita. Pirmenybę reikėtų skirti tiems žaislams, kurie skatina Jūsų augintinį judėti - gaudyti, vytis ir kita.

Naudokite tik specialiai katėms skirtus žaislus, nes kiti daiktai naudojami ne pagal paskirtį gali sužeisti Jūsų augintinį. Venkite pigių kinietiškų žaislų, augintinis gali apsinuodyti kenksmingomis medžiagomis.

Katės žaislus reikėtų rinktis atsižvelgus į jos dydį, amžių ir kita. Įsitikinkite, kad žaislas pakankamai didelis, katė negalės jo praryti ir nerizikuos paspringti.

Žaislai katėms gali būti skirti ne tik užimtumui ir linksmybėms, tačiau būti ir naudingi. Specialūs kramtymui skirti žaislai bus naudingi dantims, nes juos kramtant valosi apnašos. Žaislai su katžole ją mėgstančioms katėms suteiks puikių akimirkų ir Jums, ir Jūsų augintinei, su jais katė žais ypač ilgai ir intensyviai.

Kartas nuo karto pakeiskite žaislus naujais, kad augintinis išlaikytų susidomėjimą, o žaislas skatintų jį toliau lavintis.

Taigi prekes katėms, galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.