Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rūšis
Dydis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Žiedas Beneto Silver ring with hearts AGG344

Kaina: 13.75 €

Žiedas Troli Open pink gold-plated steel ring

Kaina: 14.56 €

Žiedas Beneto Ladies wedding ring made of steel SPD06

Kaina: 24.28 €

Žiedas Troli Open gold-plated steel ring

Kaina: 14.56 €

Žiedas Beneto Ladies bicolor wedding ring made of steel SPD07

Kaina: 24.28 €

Žiedas Beneto Ladies wedding ring made of steel SPD03

Kaina: 24.28 €

Žiedas Beneto Silver ring with zircons AGG328

Kaina: 20.23 €

Žiedas PDPAOLA Gentle silver ring with a beautiful bee REVERY Silver AN02-219

Kaina: 62.81 €

Žiedas Beneto Unique silver ring with zircons AGG227

Kaina: 16.18 €

Žiedas MOISS Minimalist silver ring with zircons R00020

Kaina: 13.99 €

Morellato Žiedas Luce RL01 (Dydis: 54 mm)

Kaina: 56.36 €

Evolution Group žiedas lelija 35012.2 krystal ab

Kaina: 40.47 €

Žiedas PDPAOLA Gentle gilded ring with a beautiful bee REVERY Gold AN01-219

Kaina: 64.84 €

Žiedas PDPAOLA Minimalist gold-plated ring with black zircons Black Essential Gold AN01-348

Kaina: 46.60 €

Žiedas Guess Fashion ring with crystals UBR29030

Kaina: 52.31 €

Žiedas Morellato Silver ring Gemma SAKK890

Kaina: 60.43 €

Žiedas PDPAOLA Charming gold-plated ring with zircons FIVE Gold AN01-210

Kaina: 58.76 €

Žiedas Esprit Silver ring with zirconium ESPRIT-JW52920

Kaina: 72.59 €
 
 

Žiedai puošia ne tik rankas, tačiau ir asmenybes

Tiek vyrai, tiek moterys mėgsta puoštis. Daugelis tikina, kad pasipuošus atsiranda pasitikėjimas savimi, daugelis džiaugiasi, kad  tampa kur kas laisviau bendrauti su žmonėmis. Ir kartas tereikia pačio mažiausio aksesuaro, kad žmogus jaustųsi kur kas gražesnis. Vienas iš tokių gali būti žiedai. Daugeliui žiedai tokie įprasti, kad lydi juos ir nakties metu, ir vonioje.

Žiedai ir vyrams, ir moterims yra labai įvairūs ir B-a.eu norėdama, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka – pateikia kriterijus, kurie garantuoja, jog rastas žiedas internetu taps kasdieninė Jūsų aksesuaro dalimi.

ŽIEDO RŪŠIS. Pradėdami paieškas pirmiausia internetinėje prekybos vietoje reikia pasirinkti, koks konkrečiai žiedas jums yra skirtas. Tiesa, tiek vyriški, tiek moteriški žiedai kai kuriais atvejais yra gana panašūs, tad šiuo atveju nereikia brėžti labai griežtos linijos, juolab, paskutiniu metu moterys vis dažniau renkasi vyriškus žiedus, kadangi jie paprasčiausiai gražesni. Išskirtiniai žiedai vaikams skiriasi ne tik stiliumi, tačiau ir dydžiu.

DYDIS. Renkantis žiedus – dydis yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris gali padėti apsispręsti, kuris konkrečiai gaminys Jums labiausiai tinka. Nežinant savo dydžio pasirinkti bus sunku, kadangi didelė tikimybė, kad nepataisykite. Nustatyti žiedo dydį yra paprasčiausia išmatuojant šiuo metu nešiojamą žiedą ant konkretaus piršto, kuris jums tinka. Kita galimybė – popierine juostele apvynioti pirštą ir pasižymėti susikirtimo vietą. Turimas piršto skersmuo paverčiamas žiedo dydžiu. Standartins žiedo dydis visoje Europoje – 16,5. Tiesa, blogiausiu atveju, jeigu įsigytas netinka – šiais laikais pakoreguoti nėra labai sunku, tik būtina kreiptis į specialistą.

GAMINTOJAS. Perkant prabangius žiedus – gamintojas yra labai svarbus kriterijus, kuris gali padėti įsitikinti, kad mokate už kokybę. Kaina labai dažnai taip pat varijuoja priklausomai nuo gamintojo. Puikiai visame pasaulyje žinomi žiedų gamintojai, kurie gali pasigirti kuriantys išskirtinius dizainus, dažniausiai brangiau parduoda  gaminius.

Pas mus rasite:

  • Inori
  • Hot diamonds
  • Guess
  • Brilio
  • Silvego
  • Miss sixty
  • Police
  • Ir daug kitų gamintojų žiedus.

Gamintojas kartais gali išduoti kokybę, tad visada verta plačiau pasiskaityti, kad pasirinkimas būtų užtvirtintas ir tikrai pats geriausias.

PASKIRTIS. Žiedai tikrai ne tik estetiškai patrauklus papuošalas, kuris puošia Jūsų rankas. Tai ir simbolis, kuris labai dažnai įteikiamas mylimam žmogui. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai turi būti prabangesni ir pagaminti iš aukščiausios kokybės brangiojo metalo, kad tarnautų visą gyvenimą. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai paprastesni ir minimalesni. Žinoma, pats žiedas gali būti perkamas ir sau, paprasčiausiai norint pasipuošti. Taigi, kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

KAINA. Ieškantiems tinkamiausių žiedų kaina dažnai yra svarbus kriterijus galintis padėti tinkamai pasirinkti.  Akcija leis įsigyti pigiau, tad jeigu ieškote pačio paprasčiausio rankos papuošalo kuriam nenorite investuoti didelių pinigų – pasirinkite mūsų akcijos skiltį ir peržiūrėję pasiūlymus raskite tobulą jūsų rankas puošiantį žiedą.

STILIUS. Lygiai taip pat kaip ir žiedai gali būti skirti vyrams, moterims arba vaikams, lygiai taip pat jie gali būti klasikiniai, modernūs, žaismingi arba minimalistiniai. Kadangi B-a.eu katalogas labai platus ir nuolatos atnaujinamas, tad esame tikri, kad kiekvienas ras sau patį tobuliausią žiedą, kuris ne tik labai skoningai atrodys ant rankų, tačiau tuo pačiu ir puoš žmogaus asmenybę.

Žiedai – mažas papuošalas, kuris gali padėti niūrią dieną atrodyti kur kas gražiau, laisviau ir labiau pasitikėti savimi. Atskleiskite savo žavesį!