Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Peilis Pensofal Academy Chef Slicer knife 8 1103

Kaina: 13.12 €

Peilis Pensofal Academy Chef knife 8 1101

Kaina: 15.49 €

Peilių rinkinys Jata HACC4500

Kaina: 10.93 €

Peilis Pensofal Academy Chef Steak Knife 2 pcs set 4.7 1106

Kaina: 17.69 €

Peilis Pensofal Academy Chef Paring knife 3.5 1105

Kaina: 9.86 €

Peilis Pensofal Academy Chef Santoku knife 7 1104

Kaina: 14.57 €

Peilis Pensofal Academy Chef Bread knife 8 1102

Kaina: 14.57 €
 
 

Nerūdijančio plieno peiliai                                                                 

 

Peilis – universalus pjaunamas vienašmenis įrankis. Peilis susideda iš trumpos rankenos ir geležtės. Geležtė paprastai plieninė. Rankena gali būti medinė, metalinė, plastikinė, nuo senovės rankenos taip pat daromos iš rago ar kaulo.

 

Paskirtis peilių – buityje peiliais yra pjaustomi maito produktai, jais valoma, skutamos pavyzdžiui bulvių lupenos, taip pat yra naudojami ir kaip stalo įrankiai.

 

Peilius galite rinktis pagamintus iš nerūdijančio plieno, keramikinius ir kita. Galite rinktis kelių dalių peilių rinkinius, skirtingų spalvų, išmatavimų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Renkantis nerūdijančio plieno peilius nuo plieno rūšies priklauso ar greitai peilis atšimpa, ar jis yra mechaniškai atsparus, tai pat priklauso ir kainos dydis ir kita. Taip pat reikėtų žinoti, kad peilio kokybę lemia ne tik metalas, bet ir terminis jo apdorojimas, jei gamintojai ir nurodo plieno rūšį, tačiau dar reikia žinoti, kaip jis bus užgrūdintas ir kita.

 

Taigi iš nerūdijančio plieno pagaminti peiliai yra atsparūs korozijai, tvirti, ilgaamžiai, nereaguoja su maistu ir kita.

 

Tačiau, kad ir kokius peilius naudotumėte, tačiau reikia laikytis saugumo reikalavimų, nes kitaip galite susižeisti ar sužeisti kitą šalia esantį žmogų. Ypatingai reikėtų elgtis atsargiai, kai norite peilius ar kitus įrankius pagaląsti, šį darbą geriau būtų patikėti specialistams. Taip pat pabaigus darbus peilius reikėtų laikyti saugioje vietoje, kur jų nepasiekia vaikai, naminiai gyvūnai ar kita.